Griešanas operators/ Резчик

Scroll to content

Polipaks header.jpg

 Griešanas operators (alga no Eur 1100 bruto)

Darba pienākumi:

  • Iekārtas programmas uzstādīšana.
  • Uzraudzīt un kontrolēt ražotā produkta kvalitāti.
  • Dokumentu aizpildīšana par pabeigtajiem pasūtījumiem, pārpalikumiem.

Uzņēmums piedāvā:

  • Apmācību darba vietā.
  • Stabilu darbu augošā eksportējošā uzņēmumā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, no 1100-1300 eiro bruto.
  • Veselības apdrošināšanas korporatīvo programmu.
  • Maiņu darbu  ( 2 dienas maiņas) + ( 2 nakts maiņas) + (4 brīvdienas).
  • Kompānijas apmaksāts autobusu “Rīgas centrs – Polipaks – Rīgas centrs”.
  • Rūpnīcas ēdnīcu ar zemām cenām.
  • Labu darba vidi.
  • Draudzīgu kolektīvu.

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā, vēlams vidējā-speciālā izglītība.
  • Atbildība, precizitāte un apzinīga attieksme pret darbu.
  • Fiziska izturība un vēlme strādāt fizisku darbu.
  • Iepriekšēja pieredze ražošanā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Bez kaitīgiem ieradumiem.

Līdz uzņēmumam var nokļūt ar sabiedrisko transportu - 10 un 55 autobusu, līdz pieturai “Puķulejas”.

Jebkura personīgā informācija, kuru jūs brīvprātīgi mums nododat, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likumu.

Резчик (зарплата от 1100 Евро бруто)

 Обязанности:

  •  Настройка оборудования.
  • Контроль качества выпускаемой продукции.
  • Оформление документов по выполненным заказам и излишкам.

Предприятие предлагает:

  • Профессиональное обучение на месте.
  • Стабильную работу в крупном и развивающемся предприятии.
  • Конкурентоспособную оплату труда (зарплата от 1100-1300 Евро бруто).
  • Корпоративную программу страхования здоровья.
  • Стабильный график работы по сменам по схеме (2 дня) + (2 ночи) + (4 выходных).
  • Оплаченный компанией автобус по маршруту центр Риги – Polipaks – центр Риги к началу и концу смены.
  • Заводскую столовую с меню по специальным ценам для работников.
  • Хорошие условия труда.

Требования к кандидатам:

  • Среднее, желательно средне-специальное образование.
  • Ответственность, точность и добросовестное отношение к работе.
  • Физическая выносливость и готовность выполнять физическую работу.
  • Желание обучаться.
  • Опыт работы на производстве будут расцениваться как преимущество.
  • Без вредных привычек.

Также на предприятие можно добраться из Риги городским автобусом Nr. 10, Nr. 55 до остановки Puķulejas.

Гарантируем конфиденциальность Ваших данных.

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

"Polipaks", SIA

2167 Mārupes novads Norādījumi office@polipaks.com + 371 67 517 651 Skatīt lapu

Vai esi Polipaks Group grupas darbinieks?

Atved Savējo – palīdzi kļūt par Mūsējo!

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor