Noliktavas darbinieki/ -ces

Scroll to content

Multipack header.jpg

Darba pienākumi:

  • Komplektēt preces saskaņā ar saņemto uzdevumu.
  • Organizēt/ veikt izkraušanas, iekraušanas un novietošanas darbus.
  • Veikt preču pārvietošanu saskaņā ar saņemto uzdevumu.

 Prasības kandidātiem:

  •  Precizitāte, augsta atbildības sajūta, apzinīga attieksme pret darbu.
  •  Praktiskā pieredze līdzīga darba veikšanā.
  •  Pieredze darbā ar noliktavas tehniku tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu: sākot no 1000 eiro (bruto).
  • Veselības apdrošināšanas korporatīvo programmu.
  • Darbu stabilā uzņēmumā, kas ir iepakojuma materiāla izplatīšanas līderis Latvijā.
  • Apmācību darba vietā, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai.
  • Labus un drošus darba apstākļus.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Rūpnīcas ēdnīcu ar speciālām cenām darbiniekiem.
  • Bezmaksas autostāvvietu.
  • Darba laiks: 08:30-17:00.

Līdz uzņēmumam var nokļūt ar sabiedrisko transportu - 10 un 55 autobusu, līdz pieturai “Puķulejas”.

Lūdzam sūtīt Jūsu CV ar norādi “Noliktavas darbinieks" uz e-pastu.

 Jebkura personīgā informācija, kuru jūs brīvprātīgi mums nododat, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likumu.

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Varbūt pazīsti kādu, kurš būtu ideāls kandidāts? Informē viņu!

"Multipack", SIA

Multipack, SIA
2167 Mārupes novads Norādījumi multipack@multipack.com (+371) 67420420 Skatīt lapu

Vai esi Polipaks Group grupas darbinieks?

Atved Savējo – palīdzi kļūt par Mūsējo!

Teamtailor

Kandidātu atlases sistēma - nodrošina Teamtailor